پرسش های متداول

چگونه شستشو را شروع کنیم؟

برای رسیدن به بهترین نتیجه در شستشو، ظرف‌ها را از ابتدا ترجیحا به این ترتیب دسته‌بندی کنید: ظروف شیشه‌ای، ظروف چینی، کارد و چنگال و قاشق، وسایل پخت و پز.

برای یک شستشوی راحت، قابلمه‌هایی که در آنها غذای چسبیده و خشک‌شده باقی مانده است را به‌همراه چند قطره مایع‌ظرفشویی پریل، در آب بخیسانید.

هرگونه غذای باقیمانده از قبیل اسفناج و کلم‌پیچ را با دستمال آشپزخانه پاک کنید؛ این کار از آبکشی مجدد جلوگیری می‌کند.

چگونه ظرف‌ها را به‌طور صحیح بشوییم؟

آب گرم را باز کنید و طبق دستورات محصول کمی مایع‌ظرفشویی پریل به آن اضافه کنید. مقدار مناسب محصول به سختی آب شما بستگی دارد و کف بیش‌ازحد هم ممکن است مدت‌زمان خشک شدن را طولانی کند.

ابتدا ظرف‌های شیشه‌ای، فنجان‌ها و کارد و چنگال‌ها را بشویید و سپس ظروفی که لکه‌های بیشتری دارند. بهتر است برای صرفه‌جویی در مصرف آب، قابلمه‌ها وتابه‌ها در پایان کار شسته شوند.

چگونه کارد و چنگال‌ها را برای شستشو آماده کنیم؟

آب گرم را باز کنید و طبق دستورات محصول کمی مایع‌ظرفشویی پریل به آن اضافه کنید. مقدار مناسب محصول به سختی آب شما بستگی دارد و کف بیش‌ازحد هم ممکن است مدت‌زمان خشک شدن را طولانی کند.

ابتدا ظروف شیشه‌ای، فنجان‌ها و کارد و چنگال‌ها را بشویید و سپس ظروفی که لکه‌های بیشتری دارند. بهتر است برای صرفه‌جویی در مصرف آب، قابلمه‌ها وتابه‌ها در پایان کار شسته شوند.

برای کدام ظرف‌ها از پریل استفاده کنیم؟

از پریل می‌توانید برای شستشوی هر ظرفی استفاده کنید. صرف‌نظر از اینکه ظرف‌های شما شیشه‌ای، چینی، پلاستیکی، استیل و یا نقره باشند، مایع‌ظرفشویی پریل همیشه باعث درخشش آنها شده و محافظ با ارزش‌ترین سرویس‌های غذاخوری شماست.

کاربردهای پریل به اینجا ختم نمی‌شوند. پریل برای وسایل برقی آشپزخانه، سطوح قابل شستشو، شیشه، پنجره و حتی لکه‌های چربی روی پارچه هم قابل استفاده است. می‌بینید، تقریباً هیچ محدودیتی در کارایی پریل وجود ندارد. شما از پریل چه استفاده‌ای می‌کنید؟

آیا شستشو با پریل بهداشتی است؟

پریل شستشوی ظرف‌های شما به‌طور کاملا بهداشتی را تضمین می‌کند؛ بنابراین چه از نظر بهداشتی و چه از نظر زیست‌محیطی، نیازی به استفاده از مایع‌ظرفشویی دیگری با خواص ضدباکتری وجود ندارد.

قرار دادن ظرف‌های آبکشی‌شده درآب داغ و به‌همراه چند قطره پریل، تمام باقیمانده‌های غذا را به‌طور کامل تمیز خواهد کرد.

آیا محصولات پریل برای محیط‌زیست مناسب‌‌اند؟

پاک‌کننده‌های مورد استفاده‌ی ما برای محیط‌زیست مناسب‌اند و به سرعت زیست‌تخریب می‌شوند (مطابق با تست ۳۰۱ سازمان همکاری اقتصادی و توسعه). ماده‌ی سازنده‌ی بطری (پی‌ای‌تی)، خود قابل بازیافت است و ۲۵ درصد آن از مواد بازیافتی تهیه شده.

چگونه از مخزن بطری پریل استفاده کنیم؟

برای بازکردن مخزن پخش‌کننده آن را به طرف بالا بکشید و چند قطره از مایع‌ظرفشویی پریل را در آب بریزید؛ با کمی کج کردن بطری این‌کار بهتر انجام خواهد شد. پس از استفاده، مخزن پخش‌کننده را به پایین فشار دهید و آن را ببندید.

یک نکته‌ی مهم: مخزن پخش‌کننده‌ی پریل را می‌توان در هر جهتی چرخاند، بنابراین محصول به‌راحتی برای تمام افراد راست‌دست و چپ‌دست قابل استفاده است.

آیا می‌دانستید تلاش فراوان انجام‌شده در طراحی و ساخت مخزن پخش‌کننده، این مخزن را به اندازه‌ی بطریِ معروف و قابل شناسایی پریل به یک علامت تجاری شناخته‌شده تبدیل کرده است؟

آیا باید هنگام استفاده از پریل برای شستشوی ظرف‌ها دستکش بپوشیم؟

به‌طورکلی، انواع مایع‌ظرفشویی‌های پریل برای شستشوی بدون دستکش مناسب‌اند.

اگر پوست بسیار حساسی دارید، استفاده از پریل گلیسیرین راه‌حل مناسب شماست. محصولات مناسب پوست‌های حساس پریل، نه‌تنها از چربی‌زدایی بالا برخوردارند، بلکه با بهره‌مندی از فرمول‌هایی باکیفیت بالا و مورد تائید متخصصان، از پوست شما هم محافظت می‌کنند.

آیا باید ظرف‌ها را از قبل خیس کنیم؟

اگر می‌خواهید انرژی زیادی صرف شستشو نکنید، می‌توانید غذاهای چسبیده را در آب و به‌همراه چند قطره مایع‌ظرفشویی پریل خیس کنید. فقط یک‌بار امتحان کنید تا ببینید شستن ظرف‌ها چقدر آسان‌تر می‌شود!

آیا باید بعد از شستشو ظرف‌ها را خشک کنیم؟

با استفاده از مایع‌ظرفشویی پریل دیگر نیازی به خشک کردن ظرف‌ها به‌صورت دستی نیست و قرار دادن ظرف‌ها در یک جاظرفی آب‌چکان برای داشتن ظروفی درخشان کفایت می‌کند. کارد و چنگال‌هایتان را طوری روی آب‌چکان قرار دهید که سر آنها به طرف پایین باشد. ظرف‌های تمیز و آبکشی‌شده کاملا بهداشتی و بدون زحمت در معرض هوا خشک خواهند شد.

راهنمایی: اگر لیوان‌ها را رو به پایین روی یک حوله‌ی تمیز قرار دهید، بدون لکه خشک خواهند شد.

چگونه می‌توانیم ظرف‌های بسیار کثیف و لکه‌های سرسخت را تمیز کنیم؟

خودتان را با سابیدن بیش‌ازحد ظرف‌ها خسته نکنید. اجازه دهید ظرف‌ها در آبی که به آن چند قطره مایع‌ظرفشویی پریل اضافه شده خیس بخورند. فقط یک‌بار امتحان کنید تا ببینید شستن ظرف‌ها چقدر آسان‌تر می‌شود!

آیا محصولات پریل برای پوست دست مناسبند؟

پریل گلیسیرین نسبت به پوست دست‌ ملایم است و از آن مراقبت می‌کند، اما توصیه‌ی ما این است که هنگام شستشوی ظرف‌ها با هرگونه مایع‌ظرفشویی، از دستکش استفاده کنید.