خط مشی حفظ حریم خصوصی

 

کوکی‌ها

این وب‌سایت برای سهولت بیشتر در استفاده، از کوکی استفاده می‌کند. کوکی‌ها بخش‌های کوچکی هستند که اطلاعات موقتی را در برمی‌گیرند، از مسیر جستجوگر اینترنتی شما روی هارددیسک کامپیوترتان ذخیره می‌شوند و برای استفاده از وب‌سایت مورد نیازاند. کوکی‌ها هیچگونه اطلاعات شخصی درباره‌ی شما را در بر نمی‌گیرند و قابلیت شناسایی استفاده‌کنندگان را نیز ندارند. هر کوکی یک هویت‌نمای مجزا دارد که غالبا به صورت شماره‌ای ناشناس با قابلیت تغییر مدام و پیش‌بینی‌نشده است و روی کامپیوتر شما ذخیره می‌شود. بعضی از این کوکی‌ها با پایان استفاده‌ی شما از وب‌سایت منقضی شده و بعضی هم برای مدت طولانی‌تری روی دستگاه شما باقی می‌مانند.

 

انواع کوکی‌ها

  • کوکی‌های شخص اول

کوکی‌های شخص اول از سوی وب‌سایتی که از آن بازدید می‌کنید تنظیم می‌شوند و فقط هم از همان وب‌سایت خوانده می‌شوند.

  • کوکی‌های شخص ثالث

کوکی‌های شخص ثالث از سوی دیگر نهادهای ارائه‌دهنده‌ی خدمات تنظیم می‌شوند. برای مثال با اطلاع شما، ما از خدمات‌دهنده‌های بیرونی تحلیل‌گر استفاده می‌کنیم تا دریابیم چه محتوایی بیشتر یا کمتر مورد پسند استفاده‌کنندگان است. ممکن است وب‌سایت مورد بازدید شما شامل محتوایی باشد که به‌طورمثال از یوتیوب یا وب‌سایت‌های مشابه بیرونی دریافت شده. لازم به ذکر است که این‌دست وب‌سایت‌ها هریک از کوکی‌های خاص خود استفاده می‌کنند.

 

چرا باید به کوکی‌ها اجازه‌ی ورود بدهم؟

اطلاعات ذخیره‌شده روی کوکی‌ها درجهت ارتقای خدمات به شما به کار می‌روند؛ خدماتی همچون:

  • فعال‌سازی خدمات تشخیص‌دهنده‌ی دستگاه شما. به‌این‌ترتیب مجبور نیستید تا در طول یک مرحله از استفاده، هربار اطلاعات مشابهی را وارد کنید؛ اطلاعاتی همچون پر کردن فرم‌های تکراری و یا برآوردهای اینترنتی.
  • کارایی بهتر برای پخش‌کننده‌های ویدیو
  • سنجش تعداد استفاده‌کنندگان هرکدام از خدمات و همچنین فعال‌سازی این خدمات برای سهولت بیشتر در استفاده و اطمینان از وجود ظرفیت لازم برای سرعت‌بخشی به این خدمات.

تحلیل این اطلاعات به‌صورت ناشناس به ما کمک می‌کند تا دریابیم که مردم چگونه با جنبه‌های گوناگون خدمات آنلاین ما وارد تعامل می‌شوند و به‌این‌ترتیب بتوانیم این خدمات را به شکلی بهتر ارائه دهیم.

درصورت نپذیرفتن کوکی‌ها چه پیش خواهد آمد؟

اگر تصمیم بگیرید که به کوکی‌ها اجازه‌ی فعالیت ندهید، امکانات خاصی از این وب‌سایت برای شما به‌طور کامل به نمایش درنخواهد آمد. این امر موجب محدود شدن فعالیت‌های شما در این وب‌سایت شده و بر تجربه‌ی کامل شما به‌عنوان استفاده‌کننده‌ی وب‌سایت، تاثیراتی منفی خواهد گذاشت.

بعضی از مثال‌های این تاثیرات و درنتیجه عدم کارایی کامل وب‌سایت عبارت‌اند از:

  • تماشای ویدیو
  • لایک کردن و به اشتراک گذاشتن صفحات در شبکه‌های اجتماعی
  • تماشای محتوای بیرونی

سایر موارد:

علاوه‌بر کوکی‌هایی که در بالا فهرست شده‌اند، ممکن است بعضی کوکی‌های شخص اول یا شخص ثالث متعلق به فن‌آوری‌هایی همچون آی.فریمز و جاوااسکریپت نیز در محتوای بیرونی این وب‌سایت وجود داشته باشند. با پذیرفتن کوکی‌ها شما همچنین به این‌دسته از کوکی‌ها نیز اجازه‌ی ورود می‌دهید.

هنکل مسئولیتی درقبال بررسی تعهدات این دسته از کوکی‌های شخص ثالث را نمی‌پذیرد. خواهشمندیم برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت‌های شخص ثالث مراجعه کنید.

توافق‌نامه

با دکمه‌ی زیر می‌توانید پذیرش یا عدم پذیرش کوکی‌های این وب‌سایت را تنظیم کنید.